(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepa (Nr 4736884)

Przyczepa

Długość [m]:

6.5

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1200.00

Dystans: 161.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Kałuszyn

18 lip 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Chruślina

22 sie 2019


Transport przyczep

W wycenie przewozu przyczepy, główne znaczenie mają wielkość, ciężar, czas konieczny na załadunek i rozładunek, długość trasy, a również data realizacji transportu. Przekazanie dokładnych wymiarów naczepy da możliwość firmie transportowej na dokładne oszacowanie ceny. Ważność ma także to, czy przyczepa jest poruszająca się (ma działające koła). Pośród transportowanych przyczep można znaleźć naczepy kempingowe, budowlane, pod łodziowe, a także lawety.

Np., za przewóz przyczepki do transportu motorów na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) zapłacono szacunkowo 640 PLN (co umożliwiło oszczędność pawie 463 zł w zestawieniu do stawek rynkowych). Za przewóz naczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic zapłacono w przybliżeniu 450 zł (co daje zaoszczędzenie blisko 326 zł w porównaniu do ceny rynkowej). W przypadku przyczepy pod skuter śnieżny na trasie Knurów-Warszawa (330 km) koszt przewozu wyniósł orientacyjnie 300 złotych.

Elementami, mającymi wpływ na cenę transportu przyczepy kempingowej są takie same jak przy przewozie innych przyczep czyli: długość drogi, wymiary, ciężar i sprawność naczepy. W przypadku gdy przewoźnicy traktują naczepę jako doładunek, wtedy cena przewozu jest mniejsza.