(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepa 1 osiowa DMC 1300 (Nr 4059690)

Długość [m]:

340

Szerokość [m]:

185

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

500

Budżet zlecenia [zł]:

650

Dystans: 978.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Opole

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Saara, Saarbrücken

Termin elastyczny


Transport przyczep

W oszacowaniu ceny przewozu przyczepy, szczególne znaczenie mają wielkość, ciężar, czas potrzebny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a również data realizacji transportu. Przekazanie dokładnych gabarytów naczepy pozwoli firmie transportowej na dokładną wycenę. Znaczenie ma także to, czy przyczepa jest sprawna (posiada działające koła). Wśród przewożonych naczep można znaleźć przyczepy kempingowe, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

Np., za transport przyczepki do przewozu jednośladów na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) kosztował w granicach 640 zł (co pozwoliło na oszczędność niemal 463 zł w porównaniu do stawek rynkowych). Za transport naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice kosztował orientacyjnie 450 PLN (co umożliwiło zaoszczędzenie niemal 326 zł w porównaniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter śnieżny na trasie Knurów-miasto stołeczne (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł orientacyjnie 300 złotych.

Czynnikami, mającymi wpływ na cenę transportu naczepy kempingowej są podobne jak przy transporcie innych naczep czyli: trasa, gabaryty, ciężar i sprawność przyczepy. W ,momencie gdy firmy przewozowe rozważają naczepę jako doładunek, wtedy cena przewozu jest mniejsza.