(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepa bungee (Nr 7484466)

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2.34

Wysokość [m]:

2.55

Waga w kg (łączna):

1000

Dystans: 1843.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Dobroszów Oleśnicki

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Tyne And Wear, Newcastle Upon Tyne

Termin elastyczny


Transport pozostałych pojazdów

    Transport wozu osobowego to łatwizna. Jeżeli posiadasz do transportu coś o bardziej niestandardowych kształtach, choćby np. maszynę rolniczą, przyczepę kempingową, gokarta, skuter śnieżny lub części do wszystkich tych maszyn, a może masz nawet samolot, albo po prostu posiadasz niespakowany skuter, wtedy pojawia się trudność z wyborem odpowiedniej firmy. Aukcja transportowa Clicktrans ułatwia pozbyć się tego typu trudności. Ponieważ mamy w serwisie tysiące różnorodnych firm z różnorodną flotą wozów, więc z całą pewnością znajdą się przewoźnicy, którzy będą w stanie przewieźć twój ładunek niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada wielkości.

    Jeżeli chcesz uzyskać oferty dobrane do twojej przesyłki, pamiętaj, żeby jak najdokładniej przedstawić pojazd. To pozwoli przewoźnikowi sprawdzić, czy ma odpowiedni wóz, żeby taki transport zrealizować. W przypadku, gdy gabaryty lub ciężar zestawu przerastają parametry dozwolone w ruchu kołowym, przewoźnik i jego pracownicy powinni mieć odpowiednie certyfikaty, a w trakcie transportu potrzebna jest obecność pilota. Znaczące będzie również określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i może sam wtoczyć się na przyczepę, czy też, np. posiada uszkodzenia, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport sprzętu w serwisie Clicktrans z reguły jest nie tak wysoka niż standardowe ceny w branży przewozowej. Na przykład przewóz wagoworkownicy z Niemiec do kraju na trasie o długości blisko 950 km został zrealizowany za 900 PLN, czyli aż o 500 PLN taniej niż zazwyczaj taki transport wynosi.