(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-09-04 13:31

przyczepa-camping dłu.z hakiem-570cm szer.220cm wys.245cm

(Nr 2007164)

Długość [m]:

5.70

Szerokość [m]:

2.20

Wysokość [m]:

2.45

Waga w kg (łączna):

900.00

Dystans: 1601.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2600 zł

ID firmy: 15165
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-09-2017, 14:21

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-15

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczepy kempingowej

    Transport przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do tanich. Do transportowania tego pojazdu, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu przystosowanego do transportu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Podstawowe parametry wpływające na koszt transportu: wymiary, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i komunikat, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji należy posiadać profesjonalną maszynę, na przykład mini podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona jest również od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej jednej przyczepy. Na przykład, transport przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ponieważ przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się przez doładunek do posiadanego transportu.

    Przed transportem przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, aby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je mocno przymocować, żeby podczas przewozu nie uszkodziły niczego w środku naczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć opcji niedrogiego transportu, należy zlecić przewóz naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dotrze do kilkuset firm transportowych, które przeanalizują zlecenie i zaoferują interesującą cenę. Wówczas zostaje tylko zatwierdzić najlepszą propozycję.

Adres i termin nadania

Scunthorpe, Wielka Brytania

7 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

30 wrz 2017