(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-01-27 12:34

Przyczepa.campingowa eldis 750kg koło 5 m razem z hakiem

(Nr 2325640)
Przyczepa.campingowa eldis 750kg koło 5 m razem z hakiem

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

4

Wysokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

750.00

Dystans: 1700.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Transport przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do tanich. Do przewożenia tego pojazdu, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego pojazdu przeznaczonego do przewozu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Podstawowe czynniki wpływające na koszt przewozu: wymiary, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i informacja, czy naczepa jest sprawna. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innej sytuacji trzeba mieć specjalistyczną maszynę, np. mini podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona jest też od tego, czy przewoźnicy traktują ten transport jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

    Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, istotne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy lub je dobrze zabezpieczyć tak, aby podczas transportu nie zdemolowały niczego w środku naczepy.

    Żeby móc użyć wariantu niedrogiego przewozu, należy zlecić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dotrze do tysiąca przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie oraz zaoferują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko przyjąć najlepszą propozycję.

Adres i termin nadania

Crawley, Wielka Brytania

Od 29 sty 2018 do 5 lut 2018

Adres i termin dostawy

Kielce, Polska

Termin elastyczny