(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2018-04-27 10:36

przyczepa ciężarowa 2 osiowa

(Nr 2637216)

Długość [m]:

8.5

Szerokość [m]:

2.55

Wysokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

7000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1982.00 km

Transport przyczep

    W oszacowaniu kosztu przewozu przyczepy, istotne znaczenie mają wielkość, waga, czas konieczny na załadunek i wyładunek, liczba kilometrów, a także data wykonania transportu. Przekazanie dokładnych gabarytów przyczepy da możliwość przewoźnikowi na dokładne wyliczenie kosztów. Znaczenie ma także to, czy przyczepa jest na chodzie (posiada działające koła). Pośród transportowanych naczep można znaleźć przyczepy kempingowe, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

    Np., za transport przyczepki do przewozu motocykli na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) zapłacono orientacyjnie 640 złotych (co daje oszczędność pawie 463 zł w porównaniu do ceny rynkowej). Za przewóz przyczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic zapłacono około 450 złotych (co pozwoliło na zaoszczędzenie pawie 326 zł w porównaniu do ceny rynkowej). Kiedy chodzi o przyczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-miasto stołeczne (330 km) koszt transportu wyniósł orientacyjnie 300 PLN.

    Elementami, które mają wpływ na koszt transportu naczepy kempingowej są podobne jak przy transporcie innych naczep czyli: długość trasy, wymiary, waga i działanie naczepy. W ,momencie jeśli przewoźnicy rozpatrują przyczepę jako doładunek, wtedy cena przewozu może być niższa.

Adres i termin nadania

Servon-sur-Vilaine, 35530, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Grzybowa 1, Starachowice, 27-200, Polska

Termin elastyczny