(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przyczepa do przewozu psów (Nr 5944835)

Długość [m]:

2.55

Szerokość [m]:

1.55

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

190

Dystans: 1123.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Od 19 mar 2020 do 12 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Holandia, Groningen, Appingedam

Termin elastyczny


Transport przyczep

W oszacowaniu kosztu przewozu przyczepy, największe znaczenie mają wymiary, ciężar, czas konieczny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a także data wykonania przewozu. Przekazanie dokładnych wymiarów przyczepy da możliwość firmie transportowej na dokładne oszacowanie kosztów. Znaczenie ma również to, czy przyczepa jest na chodzie (posiada działające koła). Wśród przewożonych naczep można znaleźć przyczepy gastronomiczne, budowlane, pod łodziowe, a także lawety.

Np., za przewóz naczepki do transportu motorów na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) kosztował szacunkowo 640 PLN (co umożliwiło oszczędność pawie 463 złotych w zestawieniu do ceny rynkowej). Za transport przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice kosztował w granicach 450 PLN (co pozwoliło na oszczędność pawie 326 złotych w porównaniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter śnieżny na trasie Knurów-stolica (330 kilometrów) koszt transportu wyniósł niecałe 300 PLN.

Czynnikami, które mają wpływ na cenę transportu naczepy kempingowej są identyczne jak przy transporcie innych naczep czyli: długość trasy, wymiary, ciężar i działanie przyczepy. W ,momencie jeżeli firmy przewozowe rozpatrują przyczepę jako doładunek, to cena transportu jest mniejsza.