(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przyczepa do przewozu sprzętu budowlanego (Nr 5957090)

Przyczepa do przewozu sprzętu budowlanego

Długość [m]:

5.72

Szerokość [m]:

2.15

Wysokość [m]:

2.9

Waga w kg (łączna):

770

Dystans: 613.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Od 25 mar 2020 do 12 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Brandenburgia, Angermünde

Termin elastyczny


Transport przyczep

W oszacowaniu kosztu przewozu przyczepy, istotne znaczenie mają wymiary, ciężar, czas niezbędny na załadunek i wyładunek, liczba kilometrów, a także data wykonania przewozu. Przedstawienie dokładnych wymiarów przyczepy da możliwość przewoźnikowi na dokładne oszacowanie kosztów. Znaczenie ma również to, czy przyczepa jest na chodzie (ma działające koła). Pośród przewożonych przyczep można znaleźć przyczepy kempingowe, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

Na przykład, za transport przyczepki do transportu motocykli na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) zapłacono w granicach 640 PLN (co umożliwiło zaoszczędzenie blisko 463 zł w porównaniu do ceny rynkowej). Za przewóz przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice zapłacono w granicach 450 PLN (co daje oszczędność blisko 326 złotych w porównaniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o przyczepy pod skuter śnieżny na trasie Knurów-Warszawa (330 km) koszt przewozu wyniósł szacunkowo 300 PLN.

Czynnikami, które mają wpływ na koszt transportu przyczepy kempingowej są identyczne jak przy przewozie innych naczep czyli: długość trasy, wymiary, ciężar i uszkodzenia naczepy. W ,momencie jeżeli firmy transportowe rozpatrują przyczepę jako doładunek, wówczas cena transportu może być niższa.