(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2018-05-24 20:05

przyczepa do transportu koni (Nr 2746956)

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2.35

Wysokość [m]:

2.50

Waga w kg (łączna):

2300.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1887.00 km

Transport przyczep

    W ustaleniu ceny przewozu przyczepy, ważne znaczenie mają wielkość, waga, czas niezbędny na załadunek i wyładunek, długość trasy, a także termin wykonania przewozu. Podanie dokładnych gabarytów naczepy umożliwi przewoźnikowi na dokładne wyliczenie kosztów. Ważność ma również to, czy naczepa jest na chodzie (ma działające koła). Pośród transportowanych przyczep można znaleźć przyczepy kempingowe, rolnicze, pod kajakowe, a także lawety.

    Przykładowo, za transport przyczepki do transportu motocykli na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) zapłacono w przybliżeniu 640 PLN (co pozwoliło na zaoszczędzenie blisko 463 PLN w porównaniu do stawek rynkowych). Za przewóz naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice zapłacono w przybliżeniu 450 PLN (co umożliwiło oszczędność blisko 326 zł w porównaniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-stolica (330 km) koszt przewozu wyniósł w granicach 300 zł.

    Elementami, mającymi wpływ na cenę transportu przyczepy kempingowej są podobne jak przy przewozie innych przyczep czyli: długość drogi, wymiary, ciężar i sprawność przyczepy. W ,momencie jeśli przewoźnicy traktują naczepę jako doładunek, wówczas cena transportu jest zazwyczaj mniejsza.

Adres i termin nadania

Swindon, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczucin, Polska

Termin elastyczny