(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przyczepa furgon (Nr 5696830)

Przyczepa furgon

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

510

Dystans: 1985.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Od 27 sty 2020 do 29 lut 2020

Adres i termin dostawy

Włochy, Lacjum, Rzym

Termin elastyczny


Transport przyczep

W wycenie przewozu naczepy, największe znaczenie mają wymiary, ciężar, czas niezbędny na załadunek i wyładunek, liczba kilometrów, a także data wykonania transportu. Podanie dokładnych gabarytów naczepy pozwoli przewoźnikowi na dokładną wycenę. Znaczenie ma również to, czy przyczepa jest poruszająca się (posiada działające koła). Pośród przewożonych przyczep można znaleźć naczepy kempingowe, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

Przykładowo, za transport przyczepki do przewozu motocykli z Niemiec do kraju (Łabiszyna) zapłacono około 640 zł (co umożliwiło zaoszczędzenie pawie 463 zł w porównaniu do ceny rynkowej). Za przewóz naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice zapłacono szacunkowo 450 zł (co daje zaoszczędzenie blisko 326 zł w zestawieniu do ceny rynkowej). Kiedy chodzi o przyczepy pod skuter wodny na odcinku Knurów-Warszawa (330 km) koszt transportu wyniósł w przybliżeniu 300 PLN.

Elementami, mającymi wpływ na koszt transportu naczepy kempingowej są podobne jak przy przewozie innych naczep czyli: długość drogi, gabaryty, waga i działanie przyczepy. W ,momencie jeśli firmy transportowe traktują przyczepę jako doładunek, to cena transportu bywa niższa.