(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2017-09-05 20:05

Przyczepa gastronomiczna

(Nr 2010866)
Przyczepa gastronomiczna

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2,3

Wysokość [m]:

2,5

Waga w kg:

1800.00

Dystans: 25.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebny transport dla przyczepy gastronomicznej z Ustki do Sycewic.Przyczepa z wyposażeniem w środku, wg. dowodu masa przyczepy 1370kg. przyczepa posiada hamulec najazdowy. Przyczepa jest zarejestrowana i ubezpieczona.

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-09-2017, 08:41

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-14

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-09-13, 16:00

Opis oferty:

transport możliwy tylko w czwartek w godzinach przedpołudniowych

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport przyczep

    W wycenie przewozu naczepy, ważne znaczenie mają wielkość, waga, czas potrzebny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a również data wykonania przewozu. Przekazanie dokładnych wymiarów przyczepy umożliwi przewoźnikowi na dokładne wyliczenie kosztów. Ważność ma także to, czy przyczepa jest na chodzie (ma nieuszkodzone koła). Pośród transportowanych naczep wyróżniamy naczepy kempingowe, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

    Np., za przewóz naczepki do transportu motocykli na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) cena wyniosła niecałe 640 (co umożliwiło zaoszczędzenie niemal 463 złotych w zestawieniu do ceny rynkowej). Za transport przyczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic cena wyniosła w granicach 450 złotych (co umożliwiło zaoszczędzenie blisko 326 złotych w zestawieniu do ceny rynkowej). Kiedy chodzi o przyczepy pod skuter śnieżny na trasie Knurów-Warszawa (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł orientacyjnie 300 PLN.

    Czynnikami, mającymi wpływ na koszt transportu przyczepy kempingowej są podobne jak przy przewozie innych przyczep czyli: trasa, wymiary, ciężar i uszkodzenia naczepy. W przypadku jeżeli firmy transportowe rozpatrują naczepę jako doładunek, to cena przewozu jest mniejsza.

Adres i termin nadania

Ustka, Polska

12 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Sycewice, Polska

14 wrz 2017