(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepa gastronomiczna (Nr 4990514)

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 539.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Gliwice

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do prostych, jak i również do tanich. W czasie transportowania tego ładunku, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego samochodu przystosowanego do transportu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Podstawowe parametry wpływające na koszt transportu to: rozmiar, ciężar, długość trasy jak i deklarację, czy przyczepa jest sprawna. Sprawna naczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innym przypadku trzeba posiadać specjalistyczną maszynę, np. mini podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona jest również od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej jednej naczepy. Np., transport naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 złotych czyli taniej o 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, gdyż przewóz tej przyczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do realizowanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, bardzo ważne jest, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy, albo je odpowiednio przytwierdzić, żeby podczas przewozu nie uszkodziły nic w środku naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z wariantu niedrogiego przewozu, należy zlecić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dotrze do tysiąca firm transportowych, które przeanalizują zlecenie i zaproponują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić odpowiadającą nam propozycję.