(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przyczepa Gastronomiczna (Nr 7625955)

Przyczepa Gastronomiczna
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Przyczepa Gastronomiczna
600 x 210 x 230 cm
750 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
750 kg
Dystans
645 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 1 cze 2021 do 4 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Stegna

Od 3 cze 2021 do 6 cze 2021


Transport przyczep

W oszacowaniu ceny transportu naczepy, główne znaczenie mają wymiary, waga, czas niezbędny na załadunek i wyładunek, długość trasy, a również termin realizacji przewozu. Przedstawienie dokładnych gabarytów naczepy da możliwość przewoźnikowi na dokładne oszacowanie kosztów. Znaczenie ma również to, czy naczepa jest na chodzie (ma nieuszkodzone koła). Pośród transportowanych naczep znajdują się naczepy kempingowe, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

Np., za transport naczepki do przewozu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) kosztował w granicach 640 złotych (co daje oszczędność pawie 463 zł w porównaniu do stawek rynkowych). Za transport przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice cena wyniosła orientacyjnie 450 złotych (co daje oszczędność blisko 326 PLN w zestawieniu do ceny rynkowej). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-miasto stołeczne (330 km) koszt transportu wyniósł około 300 złotych.

Elementami, które mają wpływ na koszt przewozu przyczepy kempingowej są podobne jak przy przewozie innych naczep czyli: trasa, gabaryty, waga i sprawność przyczepy. W przypadku gdy firmy przewozowe traktują przyczepę jako doładunek, to cena transportu jest tańsza.