(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

PRZYCZEPA GASTRONOMICZNA (Nr 8076802)

PRZYCZEPA GASTRONOMICZNA
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
PRZYCZEPA GASTRONOMICZNA
4000 x 200 x 250 cm
700 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
700 kg
Dystans
310 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Gliwice

Od 6 paź 2021 do 9 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 6 paź 2021 do 9 paź 2021


Transport przyczep

W ustaleniu kosztu transportu przyczepy, szczególne znaczenie mają wielkość, waga, czas niezbędny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a również data realizacji przewozu. Przedstawienie dokładnych gabarytów przyczepy pozwoli przewoźnikowi na dokładne oszacowanie ceny. Ważność ma także to, czy naczepa jest sprawna (posiada nieuszkodzone koła). Wśród przewożonych naczep znajdują się naczepy gastronomiczne, budowlane, pod łodziowe, a także lawety.

Np., za przewóz przyczepki do przewozu motorów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) cena wyniosła w przybliżeniu 640 złotych (co daje oszczędność niemal 463 zł w porównaniu do ceny rynkowej). Za transport przyczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic cena wyniosła w przybliżeniu 450 złotych (co umożliwiło oszczędność niemal 326 PLN w porównaniu do ceny rynkowej). W przypadku przyczepy pod skuter śnieżny na trasie Knurów-stolica (330 kilometrów) koszt transportu wyniósł około 300 PLN.

Czynnikami, mającymi wpływ na cenę transportu przyczepy kempingowej są identyczne jak przy przewozie innych naczep czyli: trasa, gabaryty, ciężar i działanie przyczepy. W przypadku jeżeli firmy transportowe rozważają naczepę jako doładunek, wówczas cena transportu jest zazwyczaj mniejsza.