(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przyczepa handlowa (Nr 4771804)

Przyczepa handlowa

Długość [m]:

5.7

Szerokość [m]:

2.22

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

1000.00

Dystans: 2269.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Włochy, Apulia, Bari

Termin elastyczny


Transport przyczep

W oszacowaniu ceny transportu przyczepy, główne znaczenie mają gabaryty, waga, czas potrzebny na załadunek i wyładunek, liczba kilometrów, a również termin realizacji transportu. Podanie dokładnych gabarytów naczepy da możliwość przewoźnikowi na dokładną wycenę. Znaczenie ma również to, czy naczepa jest sprawna (posiada nieuszkodzone koła). Wśród transportowanych naczep wyróżniamy przyczepy kempingowe, budowlane, pod łodziowe, a także lawety.

Np., za przewóz naczepki do transportu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) kosztował w przybliżeniu 640 PLN (co umożliwiło zaoszczędzenie pawie 463 zł w porównaniu do stawek rynkowych). Za przewóz naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice kosztował w granicach 450 PLN (co pozwoliło na oszczędność pawie 326 zł w porównaniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o przyczepy pod skuter śnieżny na odcinku Knurów-stolica (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł w granicach 300 PLN.

Elementami, mającymi wpływ na cenę przewozu naczepy kempingowej są identyczne jak przy transporcie innych przyczep czyli: długość drogi, gabaryty, waga i sprawność naczepy. W ,momencie jeżeli firmy transportowe rozpatrują naczepę jako doładunek, to cena przewozu jest często tańsza.