(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przyczepa handlowa (Nr 5216174)

Przyczepa handlowa

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

450

Dystans: 2306.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Od 14 paź 2019 do 10 lis 2019

Adres i termin dostawy

Włochy, Apulia, Monopoli

Termin elastyczny


Transport przyczep

W wycenie transportu naczepy, największe znaczenie mają gabaryty, waga, czas niezbędny na załadunek i wyładunek, długość trasy, a także termin realizacji transportu. Podanie dokładnych wymiarów przyczepy umożliwi firmie transportowej na dokładne wyliczenie kosztów. Ważność ma także to, czy naczepa jest na chodzie (posiada działające koła). Pośród przewożonych naczep można znaleźć naczepy kempingowe, budowlane, pod kajakowe, a także lawety.

Na przykład, za transport naczepki do transportu motorów na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) kosztował szacunkowo 640 złotych (co pozwoliło na zaoszczędzenie blisko 463 PLN w porównaniu do ceny rynkowej). Za transport naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice cena wyniosła orientacyjnie 450 PLN (co umożliwiło zaoszczędzenie blisko 326 zł w porównaniu do ceny rynkowej). W przypadku przyczepy pod skuter wodny na odcinku Knurów-miasto stołeczne (330 km) koszt transportu wyniósł około 300 zł.

Elementami, które mają wpływ na koszt transportu przyczepy kempingowej są identyczne jak przy transporcie innych przyczep czyli: długość trasy, gabaryty, waga i działanie przyczepy. W przypadku jeżeli firmy transportowe rozpatrują naczepę jako doładunek, wtedy cena przewozu bywa mniejsza.