(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przyczepa handlowa (Nr 5237378)

Przyczepa handlowa

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

450

Dystans: 2643.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Od 14 paź 2019 do 10 lis 2019

Adres i termin dostawy

Włochy, Kalabria, Reggio Di Calabria

Termin elastyczny


Transport przyczep

W oszacowaniu ceny transportu przyczepy, główne znaczenie mają wymiary, waga, czas niezbędny na załadunek i wyładunek, długość trasy, a także data realizacji transportu. Przedstawienie dokładnych gabarytów przyczepy pozwoli firmie transportowej na dokładne oszacowanie ceny. Ważność ma również to, czy naczepa jest na chodzie (ma nieuszkodzone koła). Wśród przewożonych naczep można znaleźć przyczepy kempingowe, rolnicze, pod kajakowe, a także lawety.

Np., za transport naczepki do transportu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) kosztował orientacyjnie 640 zł (co pozwoliło na oszczędność blisko 463 PLN w zestawieniu do stawek rynkowych). Za przewóz naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice kosztował w granicach 450 złotych (co daje zaoszczędzenie blisko 326 PLN w zestawieniu do ceny rynkowej). Kiedy chodzi o przyczepy pod skuter śnieżny na trasie Knurów-stolica (330 km) koszt przewozu wyniósł w granicach 300 zł.

Elementami, które mają wpływ na cenę transportu przyczepy kempingowej są takie same jak przy transporcie innych przyczep czyli: trasa, wymiary, waga i uszkodzenia przyczepy. W przypadku jeśli firmy transportowe rozpatrują przyczepę jako doładunek, to cena przewozu bywa niższa.