(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przyczepa handlowa (Nr 5716222)

Przyczepa handlowa

Długość [m]:

4.2

Szerokość [m]:

1.84

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

800

Dystans: 1094.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Od 20 sty 2020 do 23 lut 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Dolna Saksonia, Südbrookmerland

Termin elastyczny


Transport przyczep

W ustaleniu kosztu transportu przyczepy, istotne znaczenie mają wielkość, ciężar, czas niezbędny na załadunek i wyładunek, długość trasy, a również termin wykonania transportu. Podanie dokładnych gabarytów naczepy da możliwość firmie transportowej na dokładne wyliczenie kosztów. Ważność ma również to, czy naczepa jest sprawna (posiada nieuszkodzone koła). Wśród transportowanych naczep znajdują się naczepy gastronomiczne, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

Przykładowo, za przewóz przyczepki do transportu motocykli z Niemiec do kraju (Łabiszyna) zapłacono w przybliżeniu 640 zł (co daje oszczędność pawie 463 złotych w porównaniu do stawek rynkowych). Za transport przyczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice kosztował niecałe 450 PLN (co daje oszczędność niemal 326 złotych w porównaniu do ceny rynkowej). Kiedy chodzi o przyczepy pod skuter wodny na trasie Knurów-stolica (330 kilometrów) koszt transportu wyniósł około 300 zł.

Czynnikami, które mają wpływ na cenę przewozu przyczepy kempingowej są podobne jak przy transporcie innych naczep czyli: długość drogi, wymiary, ciężar i uszkodzenia przyczepy. W ,momencie jeżeli firmy przewozowe rozważają przyczepę jako doładunek, to cena przewozu może być niższa.