(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przyczepa handlowa Niewiadów (Nr 4763032)

Przyczepa handlowa Niewiadów

Długość [m]:

5.11

Szerokość [m]:

2.22

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

500.00

Dystans: 2134.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Od 5 sie 2019 do 8 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Francja, Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, Eyguières

Termin elastyczny


Transport przyczep

W ustaleniu kosztu transportu przyczepy, ważne znaczenie mają wymiary, waga, czas konieczny na załadunek i wyładunek, długość trasy, a także termin wykonania przewozu. Podanie dokładnych wymiarów przyczepy pozwoli firmie transportowej na dokładne wyliczenie kosztów. Ważność ma także to, czy przyczepa jest sprawna (posiada nieuszkodzone koła). Wśród transportowanych przyczep można znaleźć naczepy kempingowe, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

Przykładowo, za transport przyczepki do transportu jednośladów z Niemiec do kraju (Łabiszyna) kosztował szacunkowo 640 PLN (co umożliwiło zaoszczędzenie niemal 463 złotych w porównaniu do stawek rynkowych). Za przewóz przyczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic kosztował szacunkowo 450 PLN (co daje zaoszczędzenie niemal 326 zł w zestawieniu do stawek obowiązujących na rynku). W przypadku naczepy pod skuter wodny na odcinku Knurów-miasto stołeczne (330 km) koszt transportu wyniósł orientacyjnie 300 złotych.

Elementami, mającymi wpływ na cenę przewozu przyczepy kempingowej są podobne jak przy przewozie innych naczep czyli: trasa, wymiary, ciężar i działanie przyczepy. W ,momencie gdy firmy przewozowe rozpatrują naczepę jako doładunek, wtedy cena przewozu bywa tańsza.