(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepa kampingowa (Nr 2394123)

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1100

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1430.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Atherstone

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

    Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. Do przewożenia tego pojazdu, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego samochodu przystosowanego do transportu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela przyczepy. Ważne czynniki wpływające na koszt przewozu: rozmiar, ciężar, długość trasy jak i komunikat, czy naczepa jest nieuszkodzona. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku trzeba mieć profesjonalną maszynę, na przykład mini dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona bywa również od faktu, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej jednej naczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się przez doładunek do posiadanego transportu.

    Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, istotne bywa, aby usunąć z niej wszystkie ruchome elementy lub je odpowiednio zabezpieczyć tak, aby w czasie transportu nie zdemolowały nic w środku naczepy.

    Gdy potrzebujemy skorzystać z wariantu tańszego transportu, trzeba wystawić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dojdzie do tysiąca firm transportowych, które rozpatrzą to zlecenie i zasugerują dogodną cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najciekawszą ofertę.