(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przyczepa kampingowa (Nr 6468771)

Przyczepa kampingowa

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.45

Wysokość [m]:

2.42

Waga w kg (łączna):

600

Dystans: 100.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Dziwnów

12 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Stargard

12 wrz 2020


Transport przyczep

W oszacowaniu kosztu przewozu naczepy, szczególne znaczenie mają wymiary, ciężar, czas potrzebny na załadunek i wyładunek, długość trasy, a także termin realizacji przewozu. Przekazanie dokładnych gabarytów przyczepy da możliwość firmie transportowej na dokładne wyliczenie kosztów. Znaczenie ma także to, czy przyczepa jest sprawna (ma działające koła). Wśród przewożonych przyczep można znaleźć naczepy kempingowe, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

Na przykład, za transport przyczepki do transportu motocykli na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) cena wyniosła w przybliżeniu 640 złotych (co pozwoliło na zaoszczędzenie niemal 463 złotych w zestawieniu do ceny rynkowej). Za transport naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice kosztował w przybliżeniu 450 zł (co pozwoliło na zaoszczędzenie niemal 326 PLN w zestawieniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o przyczepy pod skuter śnieżny na trasie Knurów-stolica (330 km) koszt transportu wyniósł orientacyjnie 300 zł.

Elementami, które mają wpływ na cenę przewozu naczepy kempingowej są identyczne jak przy transporcie innych naczep czyli: długość drogi, gabaryty, ciężar i uszkodzenia przyczepy. W przypadku jeśli firmy przewozowe rozważają przyczepę jako doładunek, wtedy cena przewozu bywa mniejsza.