Przyczepa kampingowa (Nr 6468777)

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.45

Wysokość [m]:

2.42

Waga w kg (łączna):

600

Dystans: 100.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Dziwnów

12 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Stargard

12 wrz 2020


Transport przyczep

W ustaleniu ceny transportu naczepy, istotne znaczenie mają wielkość, waga, czas konieczny na załadunek i rozładunek, długość trasy, a także termin realizacji przewozu. Przedstawienie dokładnych wymiarów naczepy da możliwość firmie transportowej na dokładne wyliczenie kosztów. Znaczenie ma także to, czy naczepa jest na chodzie (ma nieuszkodzone koła). Pośród przewożonych przyczep można znaleźć naczepy gastronomiczne, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

Przykładowo, za transport naczepki do przewozu motocykli na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) cena wyniosła niecałe 640 zł (co umożliwiło oszczędność blisko 463 zł w porównaniu do stawek rynkowych). Za przewóz naczepy gastronomicznej z Bydgoszczy do Katowic cena wyniosła szacunkowo 450 zł (co umożliwiło zaoszczędzenie niemal 326 zł w porównaniu do stawek obowiązujących na rynku). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter śnieżny na trasie Knurów-Warszawa (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł w przybliżeniu 300 złotych.

Elementami, które mają wpływ na cenę przewozu naczepy kempingowej są podobne jak przy transporcie innych naczep czyli: trasa, wymiary, ciężar i działanie naczepy. W przypadku gdy przewoźnicy rozważają naczepę jako doładunek, to cena przewozu może być mniejsza.