(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-05-30 11:18

Przyczepa kempingowa

(Nr 1818657)
Przyczepa kempingowa

Długość [m]:

6,5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2,5

Waga w kg:

1000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 90.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczepy kempingowej

    Przewóz naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do tanich. Podczas transportowania tego ładunku, potrzebne jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu dostosowanego do przewozu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Ważne parametry decydujące o cenie transportu to: wymiary, waga, długość trasy jak i deklarację, czy przyczepa jest działająca. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku powinno się posiadać specjalistyczną maszynę, na przykład mini podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona jest również od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako dodanie sprzętu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej konkretnej naczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 złotych czyli taniej o 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, gdyż transport tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

    Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, istotne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy lub je dobrze przymocować, żeby podczas transportu nie zniszczyły niczego wewnątrz naczepy.

    Żeby móc użyć opcji tańszego przewozu, można wystawić transport naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy zapoznają się ze zleceniem i zaproponują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje wybrać najciekawszą propozycję.

Adres i termin nadania

Białystok, Polska

3 cze 2017

Adres i termin dostawy

Augustów, Polska

3 cze 2017