(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-06-03 17:42

Przyczepa kempingowa

(Nr 1825966)
Przyczepa kempingowa

Dystans: 562.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczepy kempingowej

    Transport naczep kempingowych nie należy do prostych, jak i również do tanich. W trakcie przewożenia tego ładunku, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego samochodu przeznaczonego do transportu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od właściciela przyczepy. Ważne parametry wpływające na koszt transportu: rozmiar, waga, odległość do pokonania oraz informacja, czy naczepa jest sprawna. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku trzeba mieć specjalistyczną maszynę, np. mini dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna jest również od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej jednej naczepy. Przykładowo, przewóz naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 PLN czyli taniej o 510 zł w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

    Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, aby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je solidnie przytwierdzić, żeby w trakcie transportu nie uszkodziły niczego w środku przyczepy.

    Żeby móc użyć możliwości niedrogiego transportu, należy wystawić transport przyczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dojdzie do kilkuset firm transportowych, które rozpatrzą to zlecenie oraz zaoferują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć odpowiadającą nam propozycję.

Adres i termin nadania

Piaskowa, Rowy, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcice Drwalewskie, Polska

Termin elastyczny