(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-10-25 09:55

przyczepa kempingowa

(Nr 2113164)

Długość [m]:

9320

Szerokość [m]:

2480

Wysokość [m]:

2465

Waga w kg (łączna):

1900.00

Dystans: 676.00 km

Informacje dodatkowe:

Nie moze jechac na kołach brak tuv wyrejestrowana

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz przyczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do najtańszych. Podczas transportowania takiego ładunku, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego samochodu dostosowanego do przewozu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Główne parametry decydujące o cenie przewozu to: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania jak i komunikat, czy naczepa jest działająca. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć działające koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innej sytuacji trzeba mieć profesjonalną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona jest też od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako dodanie sprzętu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej jednej przyczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

    Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, kluczowe jest, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je odpowiednio przymocować, żeby w czasie przewozu nie zdemolowały nic wewnątrz przyczepy.

    Żeby móc użyć możliwości tańszego transportu, trzeba wystawić transport naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie oraz zasugerują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na najlepszą propozycję.

Adres i termin nadania

Groß Flotow, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kerpen, 50170, Niemcy

Termin elastyczny