(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-10-25 18:15

Przyczepa kempingowa

(Nr 2114637)
Przyczepa kempingowa

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.70

Wysokość [m]:

2.20

Waga w kg (łączna):

1800.00

Budżet zlecenia [zł]:

3400

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2552.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz przyczep kempingowych nie należy do prostych, ani do najtańszych. Podczas transportowania takiego ładunku, niezbędne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego samochodu dostosowanego do transportu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od osoby chcącej przewieźć naczepy. Główne parametry decydujące o cenie transportu to: rozmiar, waga, odległość do pokonania jak i informacja, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji należy mieć specjalistyczną maszynę, przykładowo mały dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dołączenie rzeczy do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do posiadanego transportu.

    Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, kluczowe jest, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy lub je mocno przymocować tak, aby w czasie transportu nie uszkodziły nic w środku przyczepy.

    Kiedy chcemy skorzystać z opcji tańszego przewozu, trzeba zlecić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dotrze do tysiąca firm transportowych, które przeanalizują zlecenie oraz zasugerują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko zatwierdzić odpowiadającą nam ofertę.

Adres i termin nadania

Skibotn, 9143, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sierakowice, 83-340, Polska

Termin elastyczny