(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-01-03 13:40

przyczepa kempingowa

(Nr 2253297)
przyczepa  kempingowa

Długość [m]:

4.65

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

1100.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 851.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Transport przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do tanich. W trakcie transportowania tego ładunku, wskazane jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego pojazdu przystosowanego do transportu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela przyczepy. Główne parametry decydujące o cenie przewozu: rozmiar, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz informacja, czy naczepa jest sprawna. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innej sytuacji powinno się mieć profesjonalną maszynę, np. mini dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna jest również od faktu, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Na przykład, transport przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 PLN w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, ze względu na to, że przewóz tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

    Przed transportem przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, aby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je odpowiednio przymocować, żeby w czasie transportu nie zdemolowały niczego wewnątrz naczepy.

    Żeby móc użyć wariantu tańszego transportu, należy wystawić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie oraz zaoferują dobrą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć odpowiadającą nam propozycję.

Adres i termin nadania

Löhne, 32584, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Skrzeszewo, 83-330, Polska

Termin elastyczny