(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-01-25 13:52

przyczepa kempingowa

(Nr 2320048)
przyczepa kempingowa

Długość [m]:

4.90

Szerokość [m]:

2.30

Wysokość [m]:

2.30

Waga w kg (łączna):

850.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2381.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

ID firmy: 10985
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-01-2018, 19:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-02

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

4200 zł

ID firmy: 5321
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-01-2018, 14:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-23

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam, posiadamy ciężarówki pod plandekami, wyposażone w najazdy. Możliwość odbioru pojazdu w przyszłym tygodniu. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Cena (zawiera VAT): 4200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. W czasie transportowania tego ładunku, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego samochodu przeznaczonego do przewozu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Podstawowe parametry decydujące o cenie transportu: wymiary, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i komunikat, czy naczepa jest sprawna. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innym przypadku powinno się mieć specjalistyczną maszynę, np. mini dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna jest też od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Przykładowo, transport przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 złotych czyli taniej o 510 PLN w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ze względu na to, że przewóz tej przyczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, kluczowe jest, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty lub je mocno przymocować, żeby w trakcie przewozu nie uszkodziły nic wewnątrz naczepy.

Gdy potrzebujemy skorzystać z wariantu niedrogiego transportu, można wystawić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dotrze do kilkuset przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie i zasugerują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najciekawszą propozycję.

Adres i termin nadania

Glasgow City, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Staszów, Polska

Termin elastyczny