(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-01-25 13:52

przyczepa kempingowa

(Nr 2320048)
przyczepa kempingowa

Długość [m]:

4.90

Szerokość [m]:

2.30

Wysokość [m]:

2.30

Waga w kg (łączna):

850.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2381.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. W trakcie transportowania tego pojazdu, konieczne jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do transportu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Podstawowe czynniki decydujące o cenie przewozu to: rozmiar, waga, odległość do pokonania jak i deklarację, czy przyczepa jest sprawna. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć działające koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innej sytuacji trzeba mieć profesjonalną maszynę, np. mały podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona jest też od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej jednej przyczepy. Np., transport naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się przez doładunek do posiadanego transportu.

    Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, bardzo ważne jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy lub je odpowiednio zabezpieczyć, żeby w czasie transportu nie uszkodziły nic wewnątrz naczepy.

    Kiedy chcemy skorzystać z wariantu niedrogiego przewozu, należy wystawić przewóz naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy rozpatrzą to zlecenie i zasugerują dobrą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najciekawszą ofertę.

Adres i termin nadania

Glasgow City, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Staszów, Polska

Termin elastyczny