(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-01-29 12:42

Przyczepa kempingowa

(Nr 2331096)

Długość [m]:

7.00

Szerokość [m]:

2.16

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 787.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Transport przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do tanich. Podczas przewożenia takiego pojazdu, wskazane jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do transportu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela przyczepy. Istotne parametry decydujące o cenie przewozu: rozmiar, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz komunikat, czy naczepa jest niezepsuta. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innym przypadku trzeba mieć profesjonalną maszynę, przykładowo mini podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna bywa też od tego, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej jednej naczepy. Przykładowo, transport przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 zł czyli taniej o 510 PLN w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, gdyż przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

    Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, kluczowe jest, aby zabrać z niej wszystkie ruchome rzeczy lub je odpowiednio przymocować tak, aby w trakcie przewozu nie zniszczyły niczego w środku przyczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z możliwości niedrogiego przewozu, można zlecić transport naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy zapoznają się ze zleceniem oraz zaoferują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić odpowiadającą nam ofertę.

Adres i termin nadania

Ratingen, Niemcy

Od 22 mar 2018 do 30 mar 2018

Adres i termin dostawy

Kamień Pomorski, 72-400, Polska

Termin elastyczny