(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-04-30 13:57

przyczepa kempingowa

(Nr 2646836)
przyczepa kempingowa

Długość [m]:

6.6

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

2.6

Waga w kg (łączna):

1400.00

Dystans: 986.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz naczep kempingowych nie należy do prostych, ani do najtańszych. Podczas przewożenia tego pojazdu, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu przeznaczonego do transportu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela naczepy. Główne czynniki decydujące o cenie transportu to: wymiary, waga, odległość do pokonania oraz deklarację, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Sprawna naczepa kempingowa powinna mieć działające koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innej sytuacji trzeba mieć specjalistyczną maszynę, np. mini dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej zależna bywa też od tego, czy firmy transportowe traktują ten transport jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - tylko tej konkretnej naczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ponieważ transport tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do istniejącego transportu.

    Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, istotne jest, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane elementy, albo je solidnie przymocować, żeby podczas przewozu nie uszkodziły nic wewnątrz przyczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z wariantu tańszego transportu, trzeba zlecić przewóz naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dojdzie do tysiąca firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu i zaproponują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko przyjąć odpowiadającą nam propozycję.

Adres i termin nadania

Fulda, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny