(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-05-01 16:15

Przyczepa kempingowa

(Nr 2650496)
Przyczepa kempingowa

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1450.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1380.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Transport naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. Podczas przewożenia takiego pojazdu, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu przystosowanego do przewozu innych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Podstawowe czynniki wpływające na koszt przewozu: rozmiar, waga, odległość do pokonania oraz komunikat, czy naczepa jest nieuszkodzona. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innym przypadku należy mieć profesjonalną maszynę, np. mini podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna bywa też od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej konkretnej naczepy. Na przykład, przewóz naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, gdyż transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do realizowanego transportu.

    Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, bardzo ważne jest, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy, albo je dobrze przytwierdzić, żeby w trakcie przewozu nie zniszczyły nic w środku naczepy.

    Kiedy chcemy skorzystać z możliwości tańszego przewozu, trzeba zlecić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie i zaproponują interesującą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć odpowiadającą nam ofertę.

Adres i termin nadania

Corby, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Świebodzin, 66-200, Polska

Termin elastyczny