(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

przyczepa kempingowa (Nr 4423149)

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1100.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1732.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Cambridge

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do tanich. Podczas przewożenia tego pojazdu, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu przystosowanego do transportu pozostałych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela naczepy. Główne czynniki decydujące o cenie przewozu to: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania jak i deklarację, czy przyczepa jest niezepsuta. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innym przypadku należy mieć profesjonalną maszynę, np. mini podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna jest też od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej jednej naczepy. Np., transport przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, ponieważ transport tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do posiadanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je odpowiednio przytwierdzić tak, aby podczas transportu nie zdemolowały niczego w środku naczepy.

Gdy potrzebujemy użyć opcji niedrogiego transportu, można zlecić transport naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do kilkuset firm transportowych, które zbadają to zlecenie oraz zaproponują interesującą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najciekawszą ofertę.