(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepa kempingowa (Nr 4637998)

Przyczepa kempingowa

Długość [m]:

8.15

Szerokość [m]:

2.50

Wysokość [m]:

2.7

Waga w kg (łączna):

1700

Dystans: 1397.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Vaud, Morges

10 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Częstochowa

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do tanich. Podczas transportowania tego ładunku, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego pojazdu dostosowanego do przewozu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela przyczepy. Podstawowe parametry decydujące o cenie przewozu: rozmiar, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz komunikat, czy przyczepa jest sprawna. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji trzeba mieć specjalistyczną maszynę, np. mały podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona bywa też od tego, czy firmy transportowe traktują ten transport jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - tylko tej konkretnej przyczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 złotych czyli taniej o 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, bardzo ważne jest, aby usunąć z niej wszystkie ruchome elementy lub je odpowiednio zabezpieczyć tak, aby podczas transportu nie zdemolowały nic w środku naczepy.

Kiedy chcemy skorzystać z opcji tańszego przewozu, można zlecić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dotrze do tysiąca przewoźników, którzy zbadają to zlecenie oraz zaoferują interesującą cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować odpowiadającą nam propozycję.