(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przyczepa kempingowa (Nr 4916022)

Przyczepa kempingowa

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1900.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 348.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Chałupy

21 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Skorupki

21 wrz 2019


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do tanich. W czasie transportowania takiego ładunku, wskazane jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego samochodu przystosowanego do transportu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od właściciela przyczepy. Podstawowe parametry decydujące o cenie przewozu: rozmiar, waga, odległość do pokonania oraz informacja, czy naczepa jest niezepsuta. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku powinno się mieć specjalistyczną maszynę, na przykład mini dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej zależna bywa też od faktu, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej konkretnej naczepy. Na przykład, transport przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, gdyż transport tej naczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome elementy, albo je dobrze przytwierdzić tak, aby podczas transportu nie zdemolowały nic wewnątrz naczepy.

Kiedy chcemy użyć wariantu tańszego transportu, można zlecić transport przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dojdzie do kilkuset firm transportowych, które zbadają to zlecenie oraz zaoferują interesującą cenę. Wówczas pozostaje wybrać najlepszą propozycję.