(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przyczepa kempingowa (Nr 509862)

Przyczepa kempingowa

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2.10

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

800

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1551.50 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielka Brytania Cardiff lub Manchester i Norwich

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Wągrowiec

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. Podczas przewożenia takiego pojazdu, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu przystosowanego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Główne parametry wpływające na koszt transportu to: rozmiar, waga, długość trasy jak i informacja, czy naczepa jest niezepsuta. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innej sytuacji powinno się mieć specjalistyczną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona jest również od tego, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako dołożenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej jednej naczepy. Przykładowo, transport naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 złotych czyli taniej o 510 zł w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, gdyż przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je mocno przytwierdzić, żeby podczas transportu nie uszkodziły niczego wewnątrz naczepy.

Żeby móc skorzystać z wariantu niedrogiego transportu, trzeba wystawić transport naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dotrze do kilkuset przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie oraz zaproponują dogodną cenę. Wówczas pozostaje wybrać najlepszą ofertę.