(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepa kempingowa (Nr 5217498)

Przyczepa kempingowa

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.30

Waga w kg (łączna):

700

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1524.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Uxbridge

11 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Inowrocław

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do tanich. W czasie przewożenia tego pojazdu, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego pojazdu dostosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Podstawowe czynniki wpływające na koszt przewozu: wymiary, ciężar, odległość do pokonania oraz komunikat, czy naczepa jest nieuszkodzona. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku należy mieć profesjonalną maszynę, np. mini dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona jest również od tego, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej jednej przyczepy. Przykładowo, transport naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 PLN czyli taniej o 510 PLN w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, gdyż przewóz tej przyczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane elementy, albo je mocno przytwierdzić tak, aby w trakcie przewozu nie zdemolowały niczego w środku przyczepy.

Gdy potrzebujemy użyć możliwości niedrogiego transportu, można zlecić transport naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dotrze do tysiąca przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu i zaoferują interesującą cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na odpowiadającą nam propozycję.