(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

przyczepa kempingowa (Nr 5292442)

Długość [m]:

6.7

Szerokość [m]:

200

Wysokość [m]:

200

Waga w kg (łączna):

1350

Budżet zlecenia [zł]:

999999

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2024.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Burton-On-Trent

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Lublin

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. W trakcie transportowania takiego ładunku, konieczne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego pojazdu dostosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od właściciela przyczepy. Istotne parametry decydujące o cenie przewozu to: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania jak i informacja, czy naczepa jest sprawna. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innej sytuacji trzeba mieć specjalistyczną maszynę, np. mini dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona jest też od faktu, czy przewoźnicy traktują ten transport jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej konkretnej przyczepy. Np., transport przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 PLN czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, gdyż transport tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, bardzo ważne jest, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je solidnie zabezpieczyć, żeby w czasie transportu nie zniszczyły niczego wewnątrz naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć opcji tańszego transportu, należy zlecić przewóz naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dotrze do tysiąca przewoźników, którzy zbadają to zlecenie oraz zaoferują dogodną cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najlepszą propozycję.