Przyczepa kempingowa (Nr 6404174)

Przyczepa kempingowa

Długość [m]:

4.3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

1100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1648.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, Bormes-Les-Mimosas

23 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Pszczew

30 wrz 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. Do transportowania tego pojazdu, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przeznaczonego do transportu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od właściciela przyczepy. Ważne czynniki decydujące o cenie transportu: wymiary, waga, odległość do pokonania jak i deklarację, czy przyczepa jest sprawna. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć działające koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innej sytuacji trzeba posiadać specjalistyczną maszynę, przykładowo mini podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona bywa również od tego, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny transport - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Np., transport naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, kluczowe jest, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty lub je dobrze zabezpieczyć tak, aby w czasie transportu nie zdemolowały niczego w środku naczepy.

Żeby móc skorzystać z wariantu tańszego przewozu, należy wystawić transport przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dotrze do tysiąca przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu oraz zasugerują dogodną cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na najciekawszą propozycję.