(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

przyczepa kempingowa (Nr 7362004)

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1100

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 977.00 km

Adres i termin nadania

Dania, Jutlandia Środkowa, Juelsminde

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Wejherowo

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do najtańszych. Do transportowania takiego ładunku, wskazane jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu dostosowanego do transportu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela przyczepy. Główne parametry decydujące o cenie przewozu to: wymiary, waga, długość trasy jak i informacja, czy naczepa jest działająca. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba mieć specjalistyczną maszynę, np. mini dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona jest również od faktu, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej jednej naczepy. Przykładowo, transport naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, gdyż przewóz tej przyczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty lub je solidnie przytwierdzić, żeby w trakcie przewozu nie uszkodziły niczego w środku naczepy.

Żeby móc użyć możliwości tańszego przewozu, można zlecić transport naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy zbadają to zlecenie i zaoferują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko zdecydować się na najciekawszą propozycję.