Przyczepa kempingowa (Nr 7526871)

Przyczepa kempingowa
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Przyczepa kempingowa
680 x 220 x 230 cm
1200 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
1200 kg
Dystans
1251 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Gatwick

Od 15 lip 2021 do 31 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Zielona Góra

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. W czasie przewożenia takiego ładunku, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego samochodu dostosowanego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od właściciela naczepy. Istotne parametry decydujące o cenie transportu: wymiary, ciężar, odległość do pokonania oraz komunikat, czy przyczepa jest działająca. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się mieć profesjonalną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona jest również od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Na przykład, transport naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, gdyż transport tej przyczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, kluczowe jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty lub je dobrze przytwierdzić, żeby w trakcie przewozu nie zdemolowały niczego wewnątrz naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć opcji tańszego transportu, trzeba zlecić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do tysiąca firm transportowych, które zbadają to zlecenie oraz zasugerują interesującą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najciekawszą propozycję.