(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

przyczepa kempingowa (Nr 7536892)

przyczepa kempingowa
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
przyczepa kempingowa
550 x 230 x 250 cm
1000 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
1000 kg
Dystans
1808 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Francja, Nouvelle-Aquitaine, Saint-Médard-De-Guizières

Od 1 mar 2021 do 12 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Skarbimierz Osiedle

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do prostych, ani do najtańszych. W czasie transportowania tego ładunku, potrzebne jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu przystosowanego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Główne parametry wpływające na koszt transportu: rozmiar, ciężar, długość trasy oraz komunikat, czy przyczepa jest działająca. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć działające koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku powinno się posiadać profesjonalną maszynę, na przykład mały dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej jednej przyczepy. Przykładowo, transport naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 zł czyli taniej o 510 złotych w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej naczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je odpowiednio przytwierdzić, żeby w trakcie transportu nie zniszczyły niczego wewnątrz przyczepy.

Kiedy chcemy skorzystać z opcji tańszego przewozu, trzeba wystawić transport naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy rozpatrzą to zlecenie i zasugerują interesującą cenę. Wówczas zostaje tylko zdecydować się na najlepszą ofertę.