(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

przyczepa kempingowa (Nr 7586214)

przyczepa kempingowa
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
przyczepa kempingowa
750 x 230 x 260 cm
1500 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
1500 kg
Dystans
1347 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 26 mar 2021 do 31 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 29 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. Do transportowania tego pojazdu, wskazane jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu przystosowanego do transportu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela przyczepy. Ważne czynniki wpływające na koszt transportu to: wymiary, ciężar, odległość do pokonania jak i informacja, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Sprawna naczepa kempingowa powinna mieć działające koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innej sytuacji trzeba posiadać profesjonalną maszynę, np. mały dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej zależna bywa również od tego, czy przewoźnicy traktują ten transport jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - tylko tej konkretnej naczepy. Przykładowo, transport przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 zł czyli taniej o 510 zł w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, aby zabrać z niej wszystkie ruchome elementy lub je dobrze przytwierdzić tak, aby w czasie transportu nie zdemolowały nic wewnątrz naczepy.

Żeby móc użyć możliwości tańszego transportu, można wystawić transport naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dotrze do tysiąca przewoźników, którzy zapoznają się ze zleceniem i zasugerują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować najciekawszą ofertę.