(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przyczepa kempingowa (Nr 7594657)

Przyczepa kempingowa
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Przyczepa kempingowa
690 x 230 x 250 cm
1300 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
1300 kg
Dystans
1568 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 11 kwi 2021 do 18 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Katowice

Od 19 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. Podczas przewożenia takiego pojazdu, wskazane jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu dostosowanego do transportu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od właściciela przyczepy. Podstawowe parametry wpływające na koszt transportu: wymiary, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i deklarację, czy naczepa jest sprawna. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się posiadać specjalistyczną maszynę, na przykład mini podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna bywa również od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej jednej przyczepy. Np., transport przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ze względu na to, że przewóz tej naczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, istotne jest, aby usunąć z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je odpowiednio przytwierdzić, żeby w trakcie transportu nie uszkodziły niczego wewnątrz naczepy.

Żeby móc użyć wariantu tańszego transportu, trzeba wystawić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy zbadają to zlecenie oraz zaoferują dobrą cenę. Wówczas zostaje tylko zatwierdzić odpowiadającą nam propozycję.