(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepa kempingowa (Nr 7626836)

Przyczepa kempingowa
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Przyczepa kempingowa
580 x 210 x 230 cm
1250 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
1250 kg
Dystans
57 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Rybnik

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do prostych, ani do najtańszych. W trakcie przewożenia takiego pojazdu, konieczne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przeznaczonego do transportu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Ważne czynniki wpływające na koszt przewozu to: rozmiar, waga, długość trasy jak i deklarację, czy przyczepa jest sprawna. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku należy posiadać specjalistyczną maszynę, np. mini dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna jest również od tego, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej konkretnej naczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, gdyż przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się przez doładunek do realizowanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, kluczowe bywa, aby zabrać z niej wszystkie ruchome elementy, albo je dobrze zabezpieczyć tak, aby w czasie transportu nie zniszczyły niczego w środku przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z wariantu niedrogiego przewozu, trzeba zlecić transport przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dotrze do kilkuset firm transportowych, które przeanalizują zlecenie i zasugerują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na najciekawszą propozycję.