Przyczepa Kempingowa (Nr 7991435)

Przyczepa Kempingowa
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Przyczepa Kempingowa
650 x 230 x 230 cm
800 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
800 kg
Dystans
1855 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Bridgwater

Od 31 sie 2021 do 30 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Żywiec

Od 1 wrz 2021 do 15 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. W czasie przewożenia takiego ładunku, niezbędne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego pojazdu dostosowanego do przewozu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Istotne parametry wpływające na koszt transportu: wymiary, waga, odległość do pokonania oraz informacja, czy przyczepa jest sprawna. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć sprawne koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji trzeba mieć profesjonalną maszynę, na przykład mini dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona bywa też od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Na przykład, przewóz naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 złotych czyli taniej o 510 PLN w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej przyczepy kempingowej odbył się przez doładunek do posiadanego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, istotne bywa, aby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je dobrze przymocować, żeby w czasie przewozu nie uszkodziły niczego wewnątrz przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z możliwości niedrogiego transportu, można wystawić transport naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie i zaoferują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje wybrać najciekawszą propozycję.