(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepa kempingowa (Nr 8196889)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Przyczepa kempingowa
570 x 200 x 200 cm
1000 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
1000 kg
Dystans
306 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Karwieńskie Błoto Drugie

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Grudusk

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do tanich. Podczas transportowania tego pojazdu, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przystosowanego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od właściciela przyczepy. Główne parametry wpływające na koszt transportu: rozmiar, ciężar, długość trasy oraz komunikat, czy przyczepa jest sprawna. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innej sytuacji trzeba mieć specjalistyczną maszynę, np. mały dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona bywa również od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej jednej naczepy. Przykładowo, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 PLN czyli taniej o 510 złotych w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, gdyż transport tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, istotne jest, aby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je odpowiednio zabezpieczyć tak, aby podczas przewozu nie uszkodziły nic w środku naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć możliwości tańszego przewozu, trzeba wystawić transport naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do tysiąca firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem i zaoferują dobrą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć odpowiadającą nam propozycję.