(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepa kempingowa Avondale Ospray (Nr 4092658)

Długość [m]:

6.91

Szerokość [m]:

2.17

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

1210.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1618.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, South Ockendon

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do najtańszych. Podczas przewożenia takiego pojazdu, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego pojazdu dostosowanego do przewozu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przetransportowania naczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Główne czynniki wpływające na koszt przewozu to: wymiary, ciężar, długość trasy oraz informacja, czy naczepa jest sprawna. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku należy posiadać profesjonalną maszynę, na przykład mały dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona bywa też od tego, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej jednej przyczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, gdyż transport tej przyczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do istniejącego transportu.

Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty lub je solidnie przymocować tak, aby podczas transportu nie zniszczyły niczego wewnątrz przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć wariantu tańszego przewozu, trzeba wystawić transport naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dotrze do tysiąca firm transportowych, które rozpatrzą to zlecenie i zaproponują dogodną cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować odpowiadającą nam propozycję.