(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-04-29 08:07

Przyczepa kempingowa bez ubezpieczenia.angielska swift chellenger 600/5ta

(Nr 2642484)
Przyczepa kempingowa bez ubezpieczenia.angielska swift chellenger 600/5ta

Długość [m]:

8.5

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 106.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Transport naczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do tanich. W czasie przewożenia tego pojazdu, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do przewozu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od osoby chcącej przewieźć naczepy. Ważne czynniki wpływające na koszt transportu: rozmiar, waga, długość trasy oraz informacja, czy przyczepa jest sprawna. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona jest też od faktu, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - tylko tej konkretnej naczepy. Przykładowo, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 PLN czyli taniej o 510 zł w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, gdyż transport tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do istniejącego transportu.

    Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, istotne bywa, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je odpowiednio przymocować tak, aby w czasie transportu nie zdemolowały nic w środku naczepy.

    Żeby móc skorzystać z możliwości niedrogiego przewozu, można zlecić transport naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu i zaproponują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować najlepszą propozycję.

Adres i termin nadania

Wólka Brzezińska, 07-440, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, 00-001, Polska

Termin elastyczny