(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przyczepa Kempingowa Carado C164 x 1, Samochód VW GOLF PLUS ( uszkodzone lewe koło) x 1 (Nr 8225367)

Przyczepa Kempingowa Carado C164 x 1, Samochód VW GOLF PLUS ( uszkodzone lewe koło) x 1
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Przyczepa Kempingowa Carado C164
630 x 210 x 260 cm
820 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Samochód VW GOLF PLUS ( uszkodzone lewe koło)
450 x 170 x 170 cm
1300 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
2120 kg
Dystans
1136 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Niemcy, Saara, Rehlingen-Siersburg

Od 10 gru 2021 do 17 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Chojnice

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, ani do tanich. Podczas transportowania takiego ładunku, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do przewozu innych samochodów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Ważne parametry wpływające na koszt przewozu to: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania jak i informacja, czy naczepa jest działająca. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innym przypadku trzeba mieć profesjonalną maszynę, np. mini podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna jest również od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej jednej przyczepy. Przykładowo, transport naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 złotych w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Przed transportem naczepy kempingowej, kluczowe jest, aby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je mocno przytwierdzić, żeby podczas transportu nie uszkodziły nic w środku naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby użyć możliwości tańszego transportu, trzeba wystawić transport przyczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dotrze do tysiąca firm transportowych, które przeanalizują zlecenie oraz zaproponują interesującą cenę. Wówczas zostaje tylko wybrać najciekawszą ofertę.