(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przyczepa kempingowa / caravan (Nr 7590831)

Przyczepa kempingowa / caravan
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Przyczepa kempingowa / caravan
700 x 250 x 300 cm
800 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
800 kg
Dystans
1511 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Leicester

Od 25 kwi 2021 do 28 maj 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 1 maj 2021 do 31 maj 2021


Transport przyczep kempingowych

Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do najtańszych. W czasie transportowania tego ładunku, wskazane jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przeznaczonego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od osoby chcącej przewieźć naczepy. Ważne parametry decydujące o cenie przewozu: rozmiar, waga, odległość do pokonania jak i komunikat, czy naczepa jest niezepsuta. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku trzeba mieć profesjonalną maszynę, na przykład mini dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna jest również od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako dołożenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Na przykład, transport naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je solidnie zabezpieczyć tak, aby w czasie transportu nie uszkodziły niczego wewnątrz naczepy.

Gdy potrzebujemy skorzystać z opcji niedrogiego przewozu, można zlecić transport naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób informacja dojdzie do tysiąca firm transportowych, które zbadają to zlecenie i zaproponują dobrą cenę. Wówczas pozostaje wybrać odpowiadającą nam ofertę.